Paracetamol 50 x 500mg

1.35

  • Altijd met Track & Trace verstuurd
  • Voor 14.00 uur besteld, vandaag verstuurd.
  • Klantenservice: alle dagen open van 10 tot 22 uur
  • Vanaf 75 euro gratis bezorgd
  •  1 jaar garantie op productiefouten
  •  Andere Nederlandse webshop goedkoper? Mail ons!

Op voorraad

Share this product!

Beschrijving

Paracetamol 50 x 500mg

Bij koorts en pijn, voor volwassenen en kinderen vanaf 4 jaar. Leidapharm Paracetalmol 50 x 500mg behoort tot de groep geneesmiddelen met een koortsverlagende en pijnstillende werking en kan worden ingezet bij: 

  • koorts en pijn bij griep en verkoudheid
  • koorts en pijn na vaccinatie
  • hoofdpijn
  • kiespijn 
  • zenuwpijn
  • spit
  • spierpijn
  • menstruatiepijn

Deze variant bevat per tablet 500mg paracetamol als werkzame stof.

Lees voor gebruik altijd de bijsluiter nauwgezet door. Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient te gebruiken om een goed resultaat te bereiken.

Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.

 

Klant review

5 sterren 0 0 %
4 sterren 0 0 %
3 sterren 0 0 %
2 sterren 0 0 %
1 ster 0 0 %

Reviews

Er zijn nog geen reviews

Wees de eerste die een review schrijft “Paracetamol 50 x 500mg”

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.